Tenis,Squash,Bowling,Badminton,Sauna a Pára,Solárium,Wallyball

sport Prostějov

Sport Klub Hvozd
Vstup do objednávek
Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?

Zimní sezóna 2018/19

Vážení sportovní přátelé,

krásnému Babímu létu navzdory Vás srdečně zveme k zahájení zimní sezóny na sportovištích Hotelu Tennis Club. 

Máte rádi raketové sporty nebo raději relaxujete ve wellness? Neváhejte a rezervujte si svou oblíbenou aktivitu. Jsme otevřeni široké sportující veřejnosti. Vše navíc můžete rezervovat pohodlně on-line v našem rezervačním systému. Jsme zde pro Vás a Vaše děti, umíme zajistit výuku základů všech raketových sportů.

Dne 1. 10. 2018 byla oficiálně zahájena zimní halová sezóna a současně vešel v platnost nový ceník, který je zveřejněn zde na našich stránkách. V průběhu října bude ještě lehce omezena otevírací doba. Ve všední dny bude otevřeno od 13:00 do 22:00, o víkendech od 08:00 do 22:00. Od listopadu již bude otevřeno denně od 08:00 do 22:00. Vše je pro lepší orientaci přesně zaznačeno v on-line rezervačním systému. 

V plném proudu je také oblíbená Badmintonová liga, informace o ní jsou uvedeny v příspěvku níže. Zájemce o dlouhodobé rezervace sportovišť na zimní sezónu prosíme pište na náš e-mail sportcentrum@tennis-club.cz Při rezervaci termínů pro dlouhodobé rezervace mají přednost klienti, kteří prodlouží platnost svých stávajících rezervací. 

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Velmi Vám děkujeme.

 

Ondřej Perůtka
Hotel Tennis Club
  
Mob.: +420 602 876 271
Rez.: +420 739 715 146
Web: 
www.sportonline.cz 
Email: perutka@tennis-club.cz

 


 

Badmintonová liga Hotelu Tennis Club - zahájení soutěže

 

Třetí ročník oblíbené Badmintonové ligy je již v plném proudu a my Vás srdečně zveme k účasti. Liga je určena všem nadšeným badmintonistům bez rozdílu věku a schopností.

Cílem soutěže je seznámit co možná největší počet amatérsky hrajících badmintonistů, rozšířit řady jejich sparring partnerů a porovnat jejich kvalitu. Dále také pořádat společné turnaje. Partnerem Badmintonové ligy Hotelu Tennis Club je Prostějovský Večerník (www.vecernikpv.cz).

Pravidla ligy a další aktuální informace naleznete na samostatných webových stránkách soutěže htc.gotenis.cz Pro vedení a správu této soutěže používáme software vyvinutý společností netfirma, s.r.o. (www.netfirma.cz). Startovné činí 350,- Kč / osoba / dvouhra / čtyřhra. Pro vítěze a umístěné jsou připraveny hodnotné ceny. Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu soutěže, která stejně jako zimní sezóna, probíhá od října do června.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám kdykoliv k dispozici na mobilním telefonu nebo e-mailu.

 

Ondřej Perůtka
Hotel Tennis Club
  
Mob.: +420 602 876 271
Rez.: +420 739 715 146
Web: 
www.sportonline.cz 
Email: perutka@tennis-club.cz