Tenis,Squash,Bowling,Badminton,Sauna a Pára,Solárium,Wallyball

sport Prostějov

Sport Klub Hvozd
Vstup do objednávek
Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?

Novinky 2019

 

Vážení sportovní přátelé,

dovolte nám přivítat Vás v novém roce novinkou v rezervacích a upravenou cenou sportovišť pro raketové sporty (tenis, badminton, squash,  stolní tenis).

Novinkou v rezervacích je nabídka tzv. Náhradních rezervací. Máte-li zájem o již obsazenou hodinu, a to kdykoliv po celou naši otevírací dobu, napište nám Váš požadavek e-mailem nebo SMS ve tvaru "nahradni rezervace - sport, jmeno a prijmeni, den a cas rezervace" a my Vás budeme v případě jejího zrušení obratem kontaktovat.

Upravená cena sportovišť je nově zlevněné časové pásmo pro raketové sporty o víkendech, vždy od 12:00 do 16:00 s platností do 30. června 2019. V tomto termínu zaplatíte za hodinu tenisu 360,- Kč a za ostatní raketové sporty 200,- Kč / hod. Příplatky za osoby navíc zůstávají nezměněny.

Zimní halová sezóna 2018/1019 se blíží ke svému konci a na konci září se nám rozjíždí halová sezóna 2019/2020. Zájemci o dlouhodobé rezervace sportovišť na další sezónu pište prosím na náš e-mail sportcentrum@tennis-club.cz.

Vaše případné dotazy, připomínky a návrhy ke zlepšení velmi rádi uvítáme na sportcentrum@tennis-club.cz

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu. 

 

Sportcentrum
Hotel Tennis Club
  

Mob.: +420 739 715 146
Web: www.sportonline.cz 
Email: sportcentrum@tennis-club.cz

 


 

Sportovní akce v roce 2019

 

Vážení sportovní přátelé,

dovolte, abych Vás pozval na nadcházející sportovní události, které se v brzké době uskuteční v našem sportovním areálu. Na začátku dubna se uskuteční mládežnický turnaj Nike Trophy ve spolupráci s Českým tenisovým svazem. K vidění budou možné budoucí hvězdy českého tenisu.

Největší sportovní událostí tohoto roku bude bezesporu konání barážového utkání Světové skupiny Fed Cupu mezi domácí Českou republikou a výběrem Kanady. Jsme poctěni, že můžeme potvrdit to, co se v médiích poslední dobou objevovalo. Během Velikonočních svátků se v Prostějovském Národním tenisovém centru uskuteční tenisová bitva o setrvání ve Světové skupině. Barážové utkání se odehraje 20. a 21. dubna 2019. Vy tak můžete vidět hráčky TK Agrofert (Kvitová, sestry Plíškovy) na domácí půdě v Prostějově. Lístky jsou (nebo byly) k dostání v síti ticketportal.cz. Upozorňujeme, že celé SportCentrum bude od 15. do 22. dubna uzavřeno, právě kvůli probíhajícímu Fed Cupu. Rezervace sportovišť bude možné opět po Velikonočním pondělí, tedy od 23. dubna. Děkujeme všem našim zákazníkům za pochopení a schovívavost.

Začátek června bude opět patřit turnaji Moneta Czech Open. Turnaj se uskuteční od 2. do 8. června v Národním tenisovém centru. Jedná se o 26. ročník nejkvalitnějšího a nejprestižnějšího mezinárodního tenisového turnaje mužů kategorie ATP Challenger na území České republiky za účasti světových hráčů a sportovních VIP celebrit. Turnaj, který je zorganizovaný na špičkové úrovni a obsazení doprovodných akcí všemu dodává noblesu a glanc. Chtěl bych pozvat všechny sportovní příznivce, aby si udělali cestu a navštívili některý z hracích dnů a podpořili domácí hráče na cestě za vytouženým titulem. Všechna utkání jsou zcela zdarma.

Koncem června pak náš areál již tradičně uvítá mezinárodní vozíčkářský antukový ITF turnaj mužů a žen. Od 18. do 22. června se zde uskuteční Wheelchair Czech Open za účasti domácích i světových tenistů. Vstupné je taktéž zcela zdarma.

AKCE 2019

7. - 11. dubna 2019 - Nike Trophy

18. - 22. dubna 2019 - Fed Cup baráž: Česko - Kanada

2. - 8. června 2019 - Moneta Czech Open

18. - 22. června 2019 - Wheelchair Czech Open

 

Filip Pokorný
Sportovní manažer

Sportcentrum
Hotel Tennis Club
  

Mob.: +420 739 715 146
Web: www.sportonline.cz 
Email: sportcentrum@tennis-club.cz
 
 

 

Badmintonová liga Hotelu Tennis Club

 

Třetí ročník oblíbené Badmintonové ligy je již v plném proudu a my Vás srdečně zveme k účasti. Liga je určena všem nadšeným badmintonistům bez rozdílu věku a schopností.

Cílem soutěže je seznámit co možná největší počet amatérsky hrajících badmintonistů, rozšířit řady jejich sparring partnerů a porovnat jejich kvalitu. Dále také pořádat společné turnaje. Partnerem Badmintonové ligy Hotelu Tennis Club je Prostějovský Večerník (www.vecernikpv.cz).

Pravidla ligy a další aktuální informace naleznete na samostatných webových stránkách soutěže htc.gotenis.cz Pro vedení a správu této soutěže používáme software vyvinutý společností netfirma, s.r.o. (www.netfirma.cz). Startovné činí 350,- Kč / osoba / dvouhra / čtyřhra. Pro vítěze a umístěné jsou připraveny hodnotné ceny. Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu soutěže, která stejně jako zimní sezóna, probíhá od října do června.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám kdykoliv k dispozici na mobilním telefonu nebo e-mailu.

 

Ondřej Perůtka
Hotel Tennis Club
  
Mob.: +420 602 876 271
Rez.: +420 739 715 146
Web: 
www.sportonline.cz 
Email: ondrej@perutka.net